Rezidence Kurzeme

Kurzemes pusē, Talsu novadā, vien pusotras stundas brauciena attālumā no Rīgas, atpūtas kompleksā “Rezidence Kurzeme” Jūs gaida lauku miers, ainaviska, sakopta vide un īsti latviskas lauku sētas kolorīts apvienojumā ar mūsdienīgu komfortu.

Nepilnus 40 ha lielajā mežu un pļavu ieskautajā kompleksa teritorijā pie Reņģu kalna jūs atradīsiet plašas atpūtas iespējas katrai gaumei – sākot no daudzveidīgām sportiskām aktivitātēm līdz pat nesteidzīgai dzīves baudīšanai.

“Rezidence Kurzeme” piedāvā plašas telpas kāzām, svinībām un dažādiem pasākumiem līdz pat 200 cilvēku lielām grupām, kā arī nakšņošanas iespējas labiekārtotos viesu nama numuros un komfortablās viesu mājās līdz 140 cilvēkiem vienlaicīgi.

200cilvēki
140vietas
5Mājas
40hektāri

Mēs piedāvājam

1. Naktsmītnes
Jūsu izvēlei piedāvājam nakšņošanas iespējas kādā no trim atpūtas kompleksa viesu mājām vai viesnīcas tipa numuros. Nodrošinātas visas ērtības. Piedāvājam arī bērnu gultiņas. Iepriekš saskaņojot, par atsevišķu samaksu varat ņemt līdzi atpūsties suni.
2. Atpūtas iespējas
Atpūtas kompleksa “Rezidence Kurzeme” plašajā teritorijā piedāvājam daudzveidīgas iespējas sporta un atpūtas pasākumu organizēšanai dažādām gaumēm.
3. Kāzas & svinības
Katras kāzas ir īpašas. Mēs gādāsim, lai kāzas vai citas svinības norit atbilstoši jūsu sapņiem un iecerēm, nodrošinot priekpilnu atmosfēru un augstu pakalpojumu standartu kvalitāti.
4. Korporatīvie pasākumi
Kompleksā “Rezidence Kurzeme” var ne tikai labi atpūsties, bet arī efektīvi strādāt. Tā ir lieliska kolektīva saliedēšanas iespēja.
5. Piedāvājam sporta inventāru
aprīkojums dažādām sporta aktivitātēm - slēpes, bumbas

Mūsu pakalpojumi

Ir visas nepieciešamās atļaujas ( PVD, UgDz, Vides dienests) lai varētu organizēt dažādas  nometnes. Varam pasākumos piedāvāt sertificētas medicīnas māsa pakalpojumus, sadarbojamies ar profesionāliem glābējiem.

swim-icon-2

Basketbols

Viesiem pieejams basketbola laukums ar pārvietojamiem basketbola groziem.
swim-icon-2

Volejbols

Viesiem pieejams volejbola laukums.
wifi-icon-2

Bezmaksas WiFi

Viesu mājā pieejams bezmaksas WiFi.
taxi-icon-2

Naktsmītnes mājdzīvniekam

Iepriekš saskaņojot, par atsevišķu samaksu varat ņemt līdzi atpūsties suni.